• w4
 • r4
 • r2
Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница

Зошто секогаш нас?

 • 18 години

  18 години

  Од 2000 година,
  вистинската фабрика е ревидирана од TUV и Alibaba
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Професионални оператори за КК
  Целосен сет на хроматографски анализатор
 • брз

  брз

  Брзи повратни информации за вашето барање
  Брзи комуникации кога ви требаат
  брзи решенија за какви било проблеми
 • ОЕМ

  ОЕМ

  како вашето барање бои, lables и пакети се бесплатни за дизајн.

за нас

Кингдао GASTEC ИНДУСТРИЈА CO., LTD е странско физичко лице сопственост претпријатие која е основана во октомври 2009 година, инвестирани од страна на Хонг Конг партија време ГРУПА, работната сајт е лоцирана во бр.6, Западна обиколницата, на градот Anqiu, провинција Shangdong, каде што е околу 110 километри од големи и познати Кингдао морско пристаниште, па ние може да уживаат во многу удобен превоз и добро развиена логистика. Нашите производи се широко користени во индустрии / области како нафта, хемиски, и електроника, воздушната, медицински и здравствени, наука и технологија на животната средина, биолошки инженеринг, храна, воената индустрија, производство на електрична енергија, металургија и др Имаме сите опсези на производи и гас ние ветуваме на нашите квалитет на гас може да биде стабилен и сигурен. Имаме целосен систем за обработка на цилиндар на топлина и вакуум на нови цилиндри за да бидете сигурни дека не постои влага и воздух пред полнење гас, и ние имаме хроматографска анализа опрема за тестирање секое шише за да се обезбеди чистотата на гас може да ги задоволи специфичните барања на клиентите. Досега, нашите производи се успешно продажба на повеќе од 30 земји и региони во светот, каде што доби широка комплимент и добар углед, како што се Германија, Франција, Шведска, Холандија, Шпанија, Луксембург, Русија, Австралија, Бугарија, Фиџи, нов Зеланд, Севиља, Колумбија, Чиле, Сингапур, Индонезија, Виетнам, Јужна Африка, Ангола, Нигерија, Конго, Гана, итн

Билтен

ПОПОЛНУВАЊЕ НА ВАШИОТ GASTEC, исто така, е специјализирана за проектирање и за набавка на пополнување објекти.
WhatsApp Интернет разговор!