• w4
 • r4
 • r2
Mirë se vini të vizitoni faqen tonë të internetit
GASTEC është e specializuar në prodhimin dhe transportimin e gazrave industriale

Pse Gjithmonë Na?

 • 18 vjet

  18 vjet

  Që nga viti 2000
  fabrika e vërtetë kontrollohet nga TUV dhe Alibaba
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Operatorë profesionistë të QC-së
  Komplet i plotë i analizuesit kromatografik
 • shpejt

  shpejt

  Reagime të shpejta për kërkesën tuaj
  Komunikime të shpejta kur keni nevojë
  për zgjidhje të shpejta për çdo problem
 • OEM

  OEM

  si kërkesën tuaj Colors, Lables & paketa janë të lira për dizajn.

Rreth nesh

QINGDAO INDUSTRY Gastec CO., LTD është një ndërmarrje të huaja individuale të pronësisë e cila është themeluar në tetor të vitit 2009, të investuar nga HK PARTY TIME GROUP, vendi i punës ishte vendosur në Nr.6, West Unaza, qyteti Anqiu, Shangdong Province, ku është rreth 110 kilometra nga i madh dhe i famshëm portin detar Qingdao kështu që ne mund të gëzojnë të transportit shumë i përshtatshëm dhe i zhvilluar logjistikës. Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në Industries / fusha si vaj, kimike dhe elektronike, hapësirës ajrore, mjekësore dhe shëndetësore, shkenca e mjedisit dhe teknologji, inxhinieri biologjike, ushqim, industria ushtarake, prodhimin e energjisë, metalurgji etj Ne kemi të gjitha vargjet e produkteve të gazit dhe ne premtimin cilësinë tonë të gazit mund të jenë të qëndrueshme dhe të besueshme. Ne kemi të plotë të sistemit të përpunimit cilindër për të ngrohur dhe vakum cilindra të reja për t'u siguruar se nuk ka lagështi dhe ajrit para mbushje të gazit, dhe ne kemi pajisje chromatographic analiza për të provuar çdo shishe për të siguruar pastërtinë e gazit mund të plotësojnë kërkesat specifike të klientëve. Deri më tani, produktet tona janë me sukses të shitur në më shumë se 30 vende ose rajone të botës, ku kemi fituar kompliment gjerë dhe reputacion të mirë, të tilla si Gjermania, Franca, Suedia, Holanda, Spanja, Luksemburgu, Rusia, Australia, Bullgaria, Fixhi, Zelanda e Re, Sevilla, Columbia, Kili, Singapor, Indonezi, Vietnam, Afrika e Jugut, Angola, Nigeria, Kongo, Gana, etj

Gazete

PLOTËSO Gastec tuaj është e specializuar edhe në projektimin dhe furnizimin e objekteve mbushje.
WhatsApp Bisedë Online!