99,999% Industrial azotit Gas - China Qingdao Industry Gastec

99,999% Industrial azotit Gas

Përshkrim i shkurtër:

99.999% Industrial Nitrogen Gas   Model nitrogen gas (nitrogen compressed) Molecular Formula N2 Flammable Limits Nonflammable UN No. UN1066 CAS No. 7727-37-9 EINECS No. 231-783-9 Hazardous class for transport 2.2 Transportation Label Nonflammable Gas Product Description Nitrogen Gas (N2) is a chemical element with symbol N and atomic number 7. On Earth, the element forms about 78% of Earth’s atmosphere and as such is the most abundant...


Detail Product

Produkt Tags

99,999 % Industrialazotit  Gas  

model

gazi azot (nitrogjen kompresuar)

Formula molekulare

N 2

Kufijtë ndezshme

Nuk merr flake

Nr i OKB-së

UN1066

CAS No.

7727-37-9

EINECS No.

231-783-9

Klasa e rrezikshme për transport

2.2

Transportation Label

Gas nonflammable

përshkrim i produktit

Azoti Gas (N2) është një element kimik me simbolin N dhe numri atomik 7. Në Tokë, format element rreth 78% të atmosferës së Tokës dhe si i tillë është elementi më i bollshëm uncombined.

pastërtia gaz të azotit ne ofrojmë:

pastërti të përbashkët pastërti pastërti të lartë pastërti të super të lartë
99.9% 99.99% 99,999% 99,9999%

M anufacture dhe përdorimi:

图片 1

gazi Azoti është përdorur gjerësisht në industrinë e kimike, farmaceutike, ushqim dhe pije, qelqi, çimentos dhe gëlqeres, të Kujdesit Shëndetësor, laboratore dhe analiza, Elektronikë, Elektronikë, Automobilistikë & transportit dhe industritë e tjera

Pse mund të garantojë cilësinë e produkteve tona:

Cilindër kaluar inspektimit të departamentit të shtetit.

Ne kemi përparuar trajtimi cilindër pajisje, ngrohje një herë për të hequr lagështi, vakum dhe work.So tjera pastërtia e gazit azotit është 99,999% në cilindër.

Presioni mbushjes është sufficient.We kanë plotësuar raportin për çdo cylinder.This raportoni do të dërgohet për të konsumatorit së bashku me raportin e testimit të gazit.

Ne kemi saktësi testimin e pajisjeve, dhe premtoi çdo cilindër dhe gazit do të jetë testi para dorëzimit.图片 2图片 3

Gas cilindër

shërbimit Customized:

Vëllimi Custom cilindër

ngjyra Custom cilindër

valvul Tipi cilindër

Ne mund të ofrojë shumë cilindra standarde, të tilla si GB5099, ISO9809, DOT-3AA, EN1964, është, KGS

Këtu janë disa nga prodhimet tona:

Jo. Diameter i Jashtem kapacitet Kapaciteti Gas dizajni Gjatësia peshë WP TP material
MM V (L) (M3)  trashësi muri përafërsisht L afërsisht W MPa MPa
S (MM) (MM) (Kg)
1 140 2.5 0,37 3.6 390 7 15 25 37 milion
3.2 0,48 440 7.5
4.0 0,60 500 8.3
5.0 0,75 575 9.3
6.3 0,94 670 10.6
7.0 1.05 720 11.3
8.0 1.20 795 12.3
9.0 1.35 870 13.3
10.0 1.50 945 14.3
2 152 7 1.1 4 635 12 15 25 37 milion
8 1.2 700 13
9 1.4 760 14
10 1.5 825 15
12 1.8 850 17
3 219 20 3.0 5.7 850 30 15 25 37 milion
25 3.7 1000 35
32 4.8 1210 42
34 5.1 1270 44
36 5.4 1330 46
38 5.7 1390 48
40 6.0 1440 50
4 229 20 4.0 6.2 815 30.5 20 30 34CrMo4
25 5.0 950 35,75
32 6.4 1145 43.1
36 7.2 1255 47.3
38 7.6 1310 49.4
40 8.0 1365 51.5
45 9.0 1505 56.8
50 10.0 1640 62
5 232 20 6.0 8.6 860 46 30 45 34CrMo4
25 7.5 1010 53.5
32 9.6 1220 64
36 10.8 1280 70
38 11.4 1340 73
40 12.0 1400 76
45 13.5 1550 83
50 15.0 1700 87.5
6 267 50 7.5 6 1285 56 15 25 37 milion
54 8.1 1365 60
56 8.4 1405 62
60 9 1485 66.5
63 9.45 1545 68
68 10.2 1645 73
70 10.5 1685 75
80 12 1850 84

图片 4图片 5图片 6图片 7


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

    WhatsApp Bisedë Online!