Rreth nesh

QINGDAO INDUSTRY Gastec CO., LTD është një ndërmarrje të huaja individuale të pronësisë e cila është themeluar në tetor të vitit 2009, të investuar nga HK PARTY TIME GROUP, vendi i punës ishte vendosur në Nr.6, West Unaza, qyteti Anqiu, Shangdong Province, ku është rreth 110 kilometra nga i madh dhe i famshëm portin detar Qingdao kështu që ne mund të gëzojnë të transportit shumë i përshtatshëm dhe i zhvilluar logjistikës.

Kryesisht ne furnizimin me:

1). Lartë Pastërtia Industrial Gas: Helium, Argon, acetilen, propan, oksigjen, azot, CO2, etj
2). Gaz elektrike, gaz standard dhe të gjitha llojet e gazit të përzier.
3) tanke Flakshëm helium për partinë dhe festivalit festimet.
4). Gas Liquid: Liquid Argon, Oxygen Liquid, dhe të lëngshme azotit.
5). Medical Grade Gas: (Oxygen, azotuar oksid Gas, Medical gazi përziera)
6). Vaporizer, Cryogenic Mbushja Pump, cilindër Rack, Storage tank,
7). Oksigjen / acetilen bimë,
8). Gas Supply Project Tubacionet.
6). Të gjitha llojet e aksesorëve për pajisjet e gazit dhe projektet e tubacioneve

Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në Industries / fusha si vaj, kimike dhe elektronike, hapësirës ajrore, mjekësore dhe shëndetësore, shkenca e mjedisit dhe teknologji, inxhinieri biologjike, ushqim, industria ushtarake, prodhimin e energjisë, metalurgji etj

Ne kemi të gjitha vargjet e produkteve të gazit dhe ne premtimin cilësinë tonë të gazit mund të jenë të qëndrueshme dhe të besueshme. Ne kemi të plotë të sistemit të përpunimit cilindër për të ngrohur dhe vakum cilindra të reja për t'u siguruar se nuk ka lagështi dhe ajrit para mbushje të gazit, dhe ne kemi pajisje chromatographic analiza për të provuar çdo shishe për të siguruar pastërtinë e gazit mund të plotësojnë kërkesat specifike të klientëve. Deri më tani, produktet tona janë me sukses të shitur në më shumë se 30 vende ose rajone të botës, ku kemi fituar kompliment gjerë dhe reputacion të mirë, të tilla si Gjermania, Franca, Suedia, Holanda, Spanja, Luksemburgu, Rusia, Australia, Bullgaria, Fixhi, Zelanda e Re, Sevilla, Columbia, Kili, Singapor, Indonezi, Vietnam, Afrika e Jugut, Angola, Nigeria, Kongo, Gana, etj

Ne jemi të certifikuar dhe të garantuara nga Alibaba duke kontrolluar fizike dhe gjithashtu të marrë TUV miratimin quanlity si inspektimit të palës së tretë. Ne ndjekim rreptësisht Sistemi i menaxhimit të cilësisë ISO9001: 2008 për të menaxhuar dhe monitoruar të gjithë procesin e prodhimit, R & D, shitjes dhe shërbimeve pas shitjes. Ne të ndjekur të gjithë procesin e prodhimit që nga fillimi deri në fund dhe të ofrojë zgjidhjen më të mirë kërkesave të klientëve në kohë. Parimi ynë është: sigurt për t'u përdorur, cilësi më të lumturisë dhe të shërbimit të biznesit afat-gjatë. Ne sinqerisht shpresojmë që të bashkëpunojnë me klientët dhe miqtë si nga tregun e brendshëm dhe të jashtëm. Le të kërkojë zhvillimin e përbashkët dhe për të krijuar të ardhme të shkëlqyer së bashku!


WhatsApp Online Chat !