Best-shitjen e Seamless Steel CO2 gaz - Kinë Qingdao Industri Gastec

Best-shitjen e Seamless Steel CO2 Gas

Përshkrim i shkurtër:

 Best-selling Seamless Steel CO2 Gas   Model Carbon dioxide Molecular Formula CO2 Flammable Limits Nonflammable UN No. UN1013 CAS No. 124-38-9 EINECS No. 204-696-9 Hazardous class for transport 2.2 Transportation Label Nonflammable Gas Product Description Carbon dioxide can be used as a protective gas welding, make wine, alkali industry, sugar industry, plastic foam industry. Dry ice can be used for artificial rain, stage smoke effects, food...


Detail Product

Produkt Tags

 Best-shitjen e Seamless Steel CO2 Gas  

model

Dioksid karboni

Formula molekulare

CO2

Kufijtë ndezshme

Nuk merr flake

Nr i OKB-së

UN1013

CAS No.

124-38-9

EINECS No.

204-696-9

Klasa e rrezikshme për transport

2.2

Transportation Label

Gas nonflammable

përshkrim i produktit

dioksidi i karbonit mund të përdoret si një saldim me gaz mbrojtës, të bërë verë, industria alkali, industrinë e sheqerit, industrinë plastike shkumë.

akull të thatë mund të përdoret për shi artificial, efekte fazë duhan, industrinë ushqimore, efekte ushqim të veçantë, akull të thatë mund të përdoret për makina, anije, aviacionit, hapësirës dhe industri elektronike.

pastërtia gazit CO2 ne ofrojmë:

Pastërtia e zakonshme pastërti klasën ushqim pastërti të lartë
99,5% 99.7% 99,999%

Pse mund të garantojë cilësinë e produkteve tona:

Cilindër kaluar inspektimit të departamentit të shtetit.

Ne kemi përparuar trajtimi cilindër pajisje, ngrohje një herë për të hequr lagështi, vakum dhe work.So tjera pastërtia e gazit CO2 është 99,999% në cilindër.

Ne kemi peshë të lëngshme automatike mbushje me gaz plant.The mbushjes është sufficient.We kanë plotësuar raportin për çdo cylinder.This raportoni do të dërgohet për të konsumatorit së bashku me raportin e testimit të gazit.

Ne kemi saktësi testimin e pajisjeve, dhe premtoi çdo cilindër dhe gazit do të jetë testi para dorëzimit.

图片 2图片 3

Gas cilindër

shërbimit Customized:

Vëllimi Custom cilindër

ngjyra Custom cilindër

valvul Tipi cilindër

Ne mund të ofrojë shumë cilindra standarde, të tilla si GB5099, ISO9809, DOT-3AA, EN1964, është, KGS

Këtu janë disa nga prodhimet tona:

Jo. Diameter i Jashtem kapacitet Kapaciteti Gas  dizajni gjatësi  peshë WP TP material
MM V (L) (M3)  trashësi muri përafërsisht L afërsisht W MPa MPa
S (MM) (MM) (Kg)
1 140 2.5  0,37  3.6 390 7 15 25 37 milion
3.2  0,48 440 7.5
4.0  0,60  500 8.3
5.0  0,75 575 9.3
6.3  0,94  670 10.6
7.0  1.05 720 11.3
8.0  1.20  795 12.3
9.0  1.35 870 13.3
10.0  1.50  945 14.3
2 152 1.1  4 635 12 15 25 37 milion
1.2  700 13
1.4  760 14
10  1.5  825 15
12  1.8  850 17
3 219 20  3.0  5.7 850 30 15 25 37 milion
25  3.7  1000 35
32  4.8  1210 42
34  5.1  1270 44
36  5.4  1330 46
38  5.7  1390 48
40  6.0  1440 50
4 229 20 4.0  6.2 815 30.5 20 30 34CrMo4
25 5.0  950 35,75
32 6.4 1145 43.1
36 7.2 1255 47.3
38 7.6 1310 49.4
40 8.0  1365 51.5
45 9.0  1505 56.8
50 10.0  1640 62
5 232 20  6.0  8.6 860 46 30 45 34CrMo4
25  7.5  1010 53.5
32  9.6  1220 64
36  10.8  1280 70
38  11.4  1340 73
40  12.0  1400 76
45  13.5  1550 83
50  15.0  1700 87.5
6 267 50  7.5 6 1285 56 15 25 37 milion
54  8.1 1365 60
56  8.4 1405 62
60  9 1485 66.5
63  9.45 1545 68
68  10.2 1645 73
70  10.5 1685 75
80  12 1850 84

图片 1图片 2图片 3图片 4图片 5

Transportation ynë cilindra

图片 6


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Bisedë Online!