Fabrika Furnizim 13.4L Flakshëm Helium Tank - China Qingdao Industry Gastec

Fabrika Furnizim 13.4L Flakshëm Helium Tank

Përshkrim i shkurtër:

Factory Supply 13.4L Disposable Helium Tank Type EC-13 Gas volume 0.24M3 standard CE  DOT Water capacity 13.4L Test pressure 23bar Packing Carton weight 3.1kg Gas pressure 18bar Carton size 245*245*430MM 9’ Balloon filling 30-36PCS Gas purity 99.99% Usage Christmas,Wedding,Party,New Year,Birthday,Travel,etc. Product Description The 30LB helium balloon kit are just for small fuctions and limited number guests.This kit provide you with enough balloons to accent your party area and ...


Detail Product

Produkt Tags

Fabrika Furnizim 13.4L e disponueshme helium Tank

lloj EC-13 vëllimit të gazit 0.24M3 standard CE DOT
Kapaciteti i ujit 13.4L presioni Test 23bar paketim kuti kartoni
peshë 3.1kg presion gazi 18bar madhësia kartoni 245 * 245 * 430MM
9 'mbushje Balloon 30-36PCS pastërti Gas 99.99% përdorim Christmas, Dasma, Partia, Viti i Ri, Birthday, Travel, etj.

图片 1

përshkrim i produktit

30LB  helium balloon kit are just for small fuctions and limited number guests.This kit provide you with enough balloons to accent your party area and still a few left for guests who may be interested in taking one home.Kit includes 8.9 cubic foot disposable helium tank,which is enough 30pcs 9-inch latex balloons,an assortment of 30 set vibrant colored balloons and a spool of ribbon to use for attaching or for guests to hold balloons with.

DIRECTION PËR PËRDORIM

图片 2

helium ROMANTIC

图片 3图片 4

 

Advantage ynë

  • Used 99,999% të gazit helium për të mbushur. (Më përdorimi fabrikë 80% të gazit helium dhe 20% të gazit azotit)
  • Plotësimi presion: 20bar. presioni statik: më i madh se 18bar
  • Nuk ka rrjedhje filling.No mallrave të dëmtuar (Ne do të kompensojë nëse ka)
  • Akuza të lirë: kartoni dhe trupi tank shtypje poster

SHOW FABRIKEN
图片 5

CERTIFIKATAT

 

FAQ图片 6

1.What ka kit tank helium ose paketa përfshijnë?

tank Helium, gazi helium, përshtatës, kuti kartoni, tullumbace dhe fjongo (si kërkesë).

2.Can unë të marrë një mostër të lirë nga ju?

I cause.You mund të blej një mostër nga us.You mund të vënë tarifë mostër zbritur në qoftë se ju bleni në sasi grumbull.

3.What është sasia për enë?

20'FCL: 1100PCS

40'HQ: 2600PCS

4.Does produktet tuaja mund të personalizohet?

Po, shtypjen kartoni dhe trupi tank poster në bazë të dizajnit tuaj, dhe të ngarkuar të lirë.

partner bashkëpunues

图片 7

 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !